Ślubny zawrót głowy…

Szukając inspiracji na Pinterest natknęłam się na przepiękne zdjęcia, które zachwyciły mnie do tego stopnia, że naprawdę śniły mi się po nocach! Musiałam przekopać pół internetu, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. Ale chyba się udało :) Po nitce do kłębka trafiłam w końcu  na źródło – bridalmusings.com. Tak sobie piszę i piszę, a Wy biedne nie macie pojęcia o co mi chodzi 😉 Już wyjaśniam. Tym razem rzecz nie dotyczy sukien ślubnych – może trochę pośrednio też, ale pozostając w tematyce ślubnej skupimy się na głowie – dosłownie, na głowie…  Te niesamowite zdjęcia, o których mowa przedstawiają najnowszą kolekcję akcesoriów ślubnych projektu Liv Hart. Wiem, brzmi to dość banalnie, ale kiedy obejrzycie zdjęcia, to zrozumiecie dlaczego się tak nimi zachwycam.

Kolekcję na jesień/zimę 2015 uchwyciła w swoim obiektywie znakomita fotografka Laura Gordon. Doskonale oddała piękno zaprojektowanych przez Liv przedmiotów. Cała sesja utrzymana jest w bardzo zmysłowym i romantycznym klimacie. Wszystko ze sobą harmonijnie współgra i komponuje. Te ozdoby są niesamowite i nadają niepowtarzalny charakter każdej stylizacji ślubnej. Do akcesoriów zostały dopasowane cudowne suknie ślubne projektu Samuelle Couture. O sukniach Samuelle chyba wkrótce napiszę , bo są niesamowite 😉 Kompletnie zauroczyła mnie także modelka. Wygląda jak ciemnowłosa bogini i świetnie uzupełnia całą scenografię. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem jej urody, a Wy? Co sądzicie o kolekcji akcesoriów? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :)

 

 

LV1 LV2 LV3 LV4 LV5 LV6 LV7 LV8 LV9 LV10 LV11 LV12 LV13 LV14 LV15 LV16 LV17 LV18 LV19 LV20 LV21 LV22 LV23 LV24 LV25 LV26 LV27