Poznaj trendy, które będą królować w modzie ślubnej w 2020 roku! Poniżej znajdziesz listę najpiękniejszych tendencji modowych, których można spodziewać na ślubnych kobiercach w nadchodzącym Nowym Roku.

Trendy w modzie ślubnej

 1. Ponadczasowa klasyka

  Pewne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody - eleganckie linie, gładkie, lejące materiały podkreślające sylwetkę i subtelne ozdoby. Takie klasyczne suknie ślubne pasują do każdego typu urody i będą idealne na każdą porę roku.

 2. Koronkowe szaleństwo|

  Romantyczne i delikatne, w połączeniu z innymi materiałami lub solo - koronki sprawdzają się w każdym wydaniu. Można wybrać jedynie mały element na plecach, fantazyjne rękawy lub wersję total look - cała suknia ślubna z koronki!

 3. Krótszy przód

  Suknia ślubna z asymetrycznym dołem - krótsza z przodu, dłuższa z tyłu. Podkreśli zgrabne nogi i będzie idealnie współgrała z mocniejszymi akcentami w makijażu i dodatkach. Idealna opcja dla Panny Młodej, która nie lubi nudy!

 4. Zamiast sukienki

  Nadchodzący sezon to również dużo awangardowych propozycji - w modzie ślubnej 2020 oprócz sukni znajdą się takie kreacje, jak kombinezony i garnitury. Takie niestandardowe stroje sprawdzą się w przypadku nowoczesnych ślubów i z pewnością wywrą ogromne wrażenie na wszystkich gościach!

 

 

Zapoznaj się z trendami ślubnymi proponowanymi przez najlepszych stylistów i wybierz elementy, które pasują do Ciebie najbardziej. Nie bój się zabawy modą, a w dzień ślubu zaprezentujesz się nienagannie i olśniewająco!